گفتگو
انواع هدیه تبلیغاتی ارزان،جدید و خاص(10 پیشنهاد هدیه صنایع دستی)

انواع هدیه تبلیغاتی ارزان،جدید و خاص(10 پیشنهاد هدیه صنایع دستی)

هدایای تبلیغاتی اصفهان ست

هدایای تبلیغاتی اصفهان ست سعی دارد تا با فراهم آوردن مجموعه ای کامل از هدایای تبلیغاتی کاربردی و تزئینی در بسته بندی های خاص و شکیل در کنار سازمان های نیک اندیشی باشد که درصدد هستند با انتخاب هدایای تبلیغاتی مناسب برای  مشتریان و کارمندانشان تجربه ای منحصر به فرد خلق کنند. اصفهان ست با در نظر گرفتن هویت و اهداف سازمان ها و نیاز و سلایق مخاطبانشان، بازار متنوع محصولات و هدایای تبلیغاتی را جستجو کرده تا بهترین ست های هدیه و همچنین تک محصول های مناسب را ارائه دهد.  ما در انتخاب هدایای تبلیغاتی بسیار دقیق و با حساسیت عمل می کنیم تا همواره رضایت مشتریانمان را داشته باشیم.

به خاطر داشته باشید که هدایای تبلیغاتی به یقین بهترین رسولان و پیام آوران برند شما خواهند بود که داستان برند شما را توامان با مهر و صمیمیتی عمیق برای مخاطبان کسب و کار شما روایت می کنند. راز ماندگاری و اثربخشی هدیه تبلیغاتی نیز در همین است.

تاثیر هدایای تبلیغاتی بر برندینگ 

امروزه استفاده از شیوه‌های تبلیغاتی برای توسعه کسب‌و‌کار، به یکی از عوامل غیر قابل چشم پوشی تبدیل شده است. در این راستا هدایای تبلیغاتی به عنوان یکی از پرکاربردترین گزینه‌ها، نقش پر رنگی در توسعه برند و تجارت ایفا می‌کند. این شیوه تبلیغاتی منحصر به فرد، با ایجاد حسی نیک در مخاطب، برند شما را به شکلی هرچه خوشایندتر به مشتریان معرفی خواهد کرد.

آگاهی به هزینه‌بر بودن تبلیغات بر کسی پوشیده نیست، اما این میزان هزینه در هر روش متفاوت خواهد بود. هدایای تبلیغاتی از سایر گزینه‌ها هزینه کمتری خواهد داشت و علاوه بر آن با تاثیر بیشتر ارزش خود را دوبرابر می‌کند. همچنین ماندگاری به نسبت بالاتر این شیوه بازاریابی، شانس معرفی برند به افراد بیشتری را به ارمغان خواهد آورد. حتی با این کار، هدایا می‌توانند جایگزین مناسب‌تری برای کارت ویزیت باشند، که بسیار مقرون به صرفه و ماندگارتر نیز خواهند بود.

همچنین هدایای تبلیغاتی باعث ایجاد وفاداری در مشتریان می شوند. در واقع با دادن هدیه، خاطره‌ای خوش در ذهن مشتری و مخاطب ایجاد می‌شود و این حس نیک، باعث تضمین نسبی وفاداری مشتریان  می‌شود. این اتفاق حتی برای هدایای ارزان قیمت هم صدق می‌کند و الزامی نیست که با هدایای تبلیغاتی خاص به این اطمینان دست پیدا کرد.

یک خودکار تبلیغاتی و یا یک ست هدیه چرم، به خوبی می‌تواند به دل مشتریان بنشیند. در حالی که حتی برخی از انواع دیگر تبلیغات گاهی باعث آزردگی خاطر خواهند شد. چنانچه برای بار اول قصد دارید که از هدیه تبلیغاتی بهره ببرید، بهتر است که کمی با مفهوم آن بیشتر آشنا شوید.

مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی

  • شناخت برند شما از طریق هدیه تبلیغاتی
  • ماندگاری برند شما در ذهن مخاطب
  • انتقال یک حس خوب و مثبت به مخاطب

هدایای تبلیغاتی و انواع آن

بسیاری از کسب‌وکارها و شرکت‌ها محصولاتی را به مشتریان یا همکاران خود تحت عنوان هدیه تقدیم می‌کنند. در طی این کار معرفی و آشنایی بیشتر با برند از طریق این محصولات انجام می‌گیرد. گاهی این هدایا از محصولات خود شرکت است و گاهی با سفارشی‌کردن کالایی دیگر آن را برای این‌کار آماده می‌سازند. سفارشی‌سازی کالا برای تبدیل آن به هدیه تبلیغاتی، از طریق گوناگونی انجام می‌پذیرد ولی به طور متداول از طریق چاپ لوگو، عبارت تبلیغاتی و یا یک طرح مناسب به روی کالا صورت می‌پذیرد. چگونگی انتخاب و آماده‌سازی هدیه، به مواردی همچون مخاطب مورد نظر (جنسیت، جایگاه اجتماعی، سلایق و عقاید)، مناسبت زمانی، دلیل هدیه دادن و نوع کسب‌و‌کار هدیه‌دهنده ارتباط مستقیمی دارد. پس از آن در نظر داشتن ویژگی‌هایی همچون خلاقیت، شیک بودن، کاربرد و … تفاوت را در میان هدایای تبلیغاتی رقم خواهد زد. این دست هدایا در سمینار، جشنواره‌، نمایشگاه و یا به صورت مشخص و برای یک شخص خاص، به کار می‌روند و از این بابت محدودیتی ندارند. انواع لوازم نوشتاری همچون خودکار و خودنویس، ظروف تبلیغاتی مثل ماگ و لیوان، صنایع دستی و جعبه پذیرایی، کالای دیجیتال، کالای چرم، ست‌های مدیریتی و اداری، ساعت، بگ‌ و‌ ساک‌ از هدایای تبلیغاتی پر استفاده و محبوب به شمار می‌روند.

تاثیر هدایای تبلیغاتی بر بازاریابی و فروش

طبق نتایج نظرسنجی PPAI(انجمن بین المللی محصولات تبلیغاتی)، 83% از مردم رغبت بیشتری برای استفاده از خدمات شرکتی كه هدایای تبلیغاتی از آنها دریافت كرده باشند، دارند. بنابراین، در اسرع وقت لیستی از همه شرکای تجاری خود بنویسید و بودجه‌ای را برای فعالیتهای تبلیغاتی تعیین کنید. سپس، هدیه تبلیغاتی مد نظرتان را بررسی و تعیین کنید و بیشتر از این وقت را هدر ندهید.

هدایای سازمانی

یک مدیر هوشمند که به دنبال بهبود کیفیت و توسعه کسب و کار خود می باشد، می توانند با شناسایی نیازمندی ها و ویژگی های کارمندان خود محرکی انگیزشی و صمیمی مانند هدایای سازمانی یا هدایای شرکتی را به کار بگیرد و بدین وسیله پیوندی ناگسستنی میان خود و کارمندان مجموعه ایجاد نماید. هدایای سازمانی می تواند برای کارمندان نشانی از میزان ارزش و اعتباری باشد که شما به عنوان مدیر مجموعه برایشان قائل هستید. بنابراین باید در انتخاب این هدایا نهایت دقت و ظرافت و هوشمندی را به کار بگیرید تا بتوانید احساس خوشبختی و  قدرشناسیتان را نسبت به پرسنل خود ابراز نمایید.

 

اصفهان ست در کنار شماست تا با هدایای تبلیغاتی نوروز پیام عشق و مهر شما را راهی خانه های مخاطبانتان کند. هدایای تبلیغاتی عید اصفهان ست هدایایی سرشار از شور و شادی و زندگی است


(1 امتیازها)

create محمد تیموری today 00/05/08 visibility 66 بازدید

فعلا نظری وجود ندارد
در حال ارسال، لطفا صبر کنید...