ایـــتـــا
واتساپ
.
اینماد
انتخاب هدیه
هدیه

سفارش شما از طریق پست 3 الی 6 روز کاری و از طریق باربری طی 1 الی 2 روز کاری پس از ارسال تحویل شما میشود. 

زمان تحویل بستگی به شهر و استان شما دارد. برای تهران زمان تحویل از طریق پست 2 الی 4 روز کاری و از طریق باربری طی 1 الی 2 روز کاری پس از ارسال است.

 پست : برای بسته های کوچک و سایز متوسط ،سفارش شما با پست پیشتاز تحویل شما میشود

باربری :اگر کالایی که شما خریداری نمودید ، حجیم و سنگین باشد، سفارش شما بصورت پس کرایه و با باربری بدست شما میرسد. هزینه ی حمل این کالاها به عهده مشتریان محترم می باشد.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید.  شماره مرسوله 24 رقمی پست برای شما از طریق پیامک ارسال شده و همچنین میتوانید با مراجعه به پروفایل خود اطلاعات را دریافت کنید.

رهگیری مرسوله

باربری برای لوازم سنگین یا بزرگ (مانند خرید های عمده، تابلوهای بزرگ و... )است و کالا به‌صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال با توجه به وزن و تعداد  کارتن های بسته بندی محاسبه می شود. برای هر کارتن متوسط  حدود 50 هزار تومان تا ترمینال شهر شما است که به این مبلغ 30 درصد هزینه انبار داری  اضافه می شود. همپنین در صورت ارسال از ترمینال تا آدرس شما هزینه پیک موتوری نیز جداگانه دریافت می گردد,...