ایـــتـــا
واتساپ
.
اینماد
انتخاب هدیه
هدیه

ساعت دیواری خاتم کاری

18 محصول وجود دارد.

نمایش 1 تا 18 از 18 مورد

فیلترهای فعال

نمایش 1 تا 18 از 18 مورد

خاتم کاری چیست؟

هنر خاتم‌کاری یکی از زیباترین صنایع دستی ایران است. در یک تعریف کلی خاتم کاری عبارت است از هنر آراستن سطح اشیاء چوبی به‌شکل موزاییک با مثلث‌های کوچک چوبی، استخوانی و فلزی که قدمت چند صد ساله دارد.

خاتم کاری برای کدام شهر است؟

شهر شیراز را خاستگاه خاتم کاری ایران میدانند. هرچند در دوران صفویه این هنر به اصفهان منتقل شد و اکنون در اصفهان به صورت انبوه تولید می شود.

ساعت دیواری خاتم کاری شده

ساعت دیواری خاتم کاری می تواند هم رسالت اصلی خود را که نشان دادن زمان است، انجام دهد و هم می‌تواند به عنوان یک تابلو دیواری زیبا و اصیل عمل کند. ساعت دیواری صنایع دستی خواه ناخواه جزیی از دکوراسیون منزل‌ محسوب می‌شود. چه بسا بتوانیم ساعت‌های زیباتری را جایگزین ساعت‌های ماشینی رایج کنیم.

خرید ساعت خاتم کاری

انواع ساعت دیواری خاتم کاری، میناکاری، صنایع دستی، شیک و مدرن همراه با نقاشی گل و مرغ، تذهیب، مینیاتور، موتور آرام گرد تایوانی کم مصرف با قیمت و ابعاد مختلف در فروشگاه آنلاین صنایع دستی اصفهان ست فقط با یک کلیک در دسترس شماست! موتور تایوانی با عقربه‌هایی به رنگ نقره ای و مشکی نقش نمایش زمان را در ساعت دیواری خاتم کاری بر عهده دارند. برای دیدن سایر محصولات خاتم کاری میتوانید به صفحه خرید کالاهای چوبی خاتم کاری سر بزنید.