ایـــتـــا
واتساپ
.
اینماد
انتخاب هدیه
هدیه

سفارشی سازی صنایع دستی برای سازمان ها: سازمان ها، ارگان ها، شرکت ها در زمان های مختلف نیاز به تهیه هدایایی به رسم یادبود به مشتریان یا مخاطبین خود هستند. از جمله اعیاد باستانی مانند نوروز، اعیاد مذهبی، جشن ها و مراسم، کنفرانس ها و همایش ها و … .

خوشبختانه به دلیل همکاری نزدیک اصفهان ست با کارگاه های تولیدی، امکان سفارشی سازی صنایع دستی برای سازمان ها و ادارات وجود دارد. در این حالت معمولا سازمان با توجه به نوع، تعداد و میزان هزینه مورد نظر، محصول را انتخاب می کند. تعداد مورد تقاضا را نیز مشخص کرده و سفارش را ثبت می نماید. امکان درج لوگو، عنوان، تصویر و … بر روی محصول وجود دارد. البته این موضوع به ازای هر محصول با توجه به توع و کارکرد آن متفاوت است. مثلا در ساعت مینا لوگو در هنگام نقاشی بر روی طرح منتقل گردیده و در مرحله بعدی وارد کوره می گردد. با این کار آرم مانند بقیه ی نقوش به صورت دائمی در محصول نقش می بندد. اما در ساعت خاتم می تواند این کار به شکل مشبک در زمینه ساعت کار شود که این حالت نیز حال و هوای خاص خود را دارد.

محصولاتی که برای هدیه اداری مناسب پیشنهاد می شوند عبارت اند از:

در محصولات خاتم: ساعت، قلمدان، گلدان، خودکار، جعبه دستمال، جا سکه ای و …

محصولات میناکاری: گلدان، ساعت، بشقاب و …

محصولات فیروزه کوب: سرکلیدی، قندان، سنگاب و …

محصولات سنگ مرمر: قاب، جعبه سنگ مرمر، ساعت، ست اداری شامل جای کارت ویزیت و…

محصولات قلمکار: سفره، رومیزی و …

 

نکته: با توجه به زمان بر بودن تولید اینگونه محصولات و نیاز به دقت مضاعف در هنگام تولید و همچنین فرآیند متفاوت تولید، زمان پارمتر مهمی در این بین خواهد بود. چراکه از یک سو معمولا سازمان دارای فورس زمانی بوده و از سوی دیگر تولید اینگونه محصولات نیاز به زمان بیشتری است، لذا اکیدا توصیه می گردد که این پارامتر مهم در هنگام سفارش در نظر گرفته شود.