ایـــتـــا
واتساپ
.
اینماد
انتخاب هدیه
هدیه

 

ارسال سفارشات از فروشگاه صنایع دستی اصفهان ست به سراسر ایران از روش‌های زیر صورت می‌گیرد:

پست پیشتاز:

در این روش ارسال، بسته‌های سفارش در ساعت 13 هر روز به شرکت پست تحویل داده شده و در تهران 1 یا دو روز و برای شهرستان حداکثر طی 3 روز کاری ، در محل آدرس ثبت شده در هنگام ثبت سفارش تحویل داده خواهند شد. شماره رسید پستی، درحساب کاربری مشتری ثبت می شودد که از طریق این شماره امکان پیگیری وضعیت بسته‌های سفارش در سایت شرکت پست وجود خواهد داشت. هزینه‌ی ارسال سفارش متناسب با وزن محصولات خریداری شده در فاکتور محاسبه شده و به مبلغ سفارش اضافه خواهد شد.

پست سفارشی:

در این روش ارسال، بسته‌های سفارش در ساعت 13 هر روز به شرکت پست تحویل داده شده و در محل آدرس ثبت شده در هنگام ثبت سفارش تحویل داده خواهند شد. مدت زمان دریافت بسته‌ها در پست سفارشی طولانی‌تر از پست پیشتاز بوده و این مدت زمان باتوجه به موقعیت جغرافیایی بین 2 تا 6 روز کاری متغیر می‌باشد. به دلیل نوع ارائه سرویس شرکت پست در این روش، سایت "اصفهان ست" در قبال مدت زمان ارسال بسته سفارش مسئولیتی ندارد. شماره رسید پستی، که در حساب کاربری مشتری ثبت خواهد شد که از طریق این شماره، امکان پیگیری وضعیت بسته‌های سفارش در سایت شرکت پست وجود خواهد داشت. هزینه‌ی ارسال سفارش متناسب با وزن محصولات خریداری شده در فاکتور محاسبه شده و به مبلغ سفارش اضافه خواهد شد.

باربری:

کرایه‌ی باربری بر اساس تعداد کارتن بوده و نرخ کرایه‌ی باربری‌ها با هم متفاوت است. پرداخت هزینه بصورت پیش کرایه یا پس کرایه امکانپذیر است. لطفاً برای اطلاع از کرایه‌ی حمل از دفتر باربری در اصفهان تا دفتر باربری در شهر خود، با بنگاه‌های باربری تماس حاصل فرمایید. هزینه‌ی ارسال مرسوله‌ی شما از «مرکز پخش "اصفهان ست" تا دفتر باربری انتخابی در اصفهان» 3000 تومان محاسبه می‌گردد . پس از تحویل مرسوله به بنگاه‌های باربری، بارنامه‌ای صادر خواهد شد که شماره‌ی این بارنامه در حساب کاربری مشتری درج می‌شود. معمولاً تحویل مرسوله، با توجه به مسافت اصفهان تا شهر مورد نظر بین یک الی سه روز به طول می‌انجامد.

نحوه عودت کالا:

 در صورت بروز خطای احتمالی در ارسال کالا از جانب "اصفهان ست"، کالا را از طریق پست به آدرس « اصفهان - خیابان نبوی منش - کوچه 28 - بن بست فریدون » ارسال نمایید کارشناسان "اصفهان ست" پس از بررسی، کالای صحیح را بدون هزینه اضافی برای شما مشتری عزیز ارسال خواهند کرد.